První kolo 1. ligy bylo pro Betis úspěšné

01.10.2013 18:18

Po roční pauze, strávené ve druhé nejvyšší soutěži Malé kopané ve Zlíně, jsme nastoupili do zápasu 1.ligy. A nebyl to zápas jen tak ledajaký, čekal nás totiž vítěz loňského ročníku Juve - Volvo Zlín. V tomto zápase jsme byli protivníkovi vyrovnaným soupeřem, ale v první půli se nedařilo proměňovat těžce vypracované šance. Juventus šel dokonce do dvoubrankového vedení a zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Jenže po pěkné akci první čtverky Milan Hozík do poločasu snížil a vrátil nám šanci na úspěch. Do druhé půle jsme šli s jednobrankovým mankem a odhodláním urvat alespoň bod. Po velmi zodpovědném výkonu jsme utkání díky trefám Marka Šimka a Dana Franka zápas otočili a zvítězili 4:3.

Ve druhém zápase nás nečekal opět lehký soupeř. Tentokrát to byl loňský vícemistr Ajax Morýsovy domy. Hrálo se velmi vyrovnané utkání, ale nám se podařilo vstřelit dva góly a urvat další 3 body do tabulky. Honza Krčma v tomto utkání dokonce vstřelil první branku za Betis ASPV SK Zlín. Takže začátek dobrý, jen tak dále!