3.kolo soutěže = držíme 2.místo

17.10.2012 22:35

13.září jsme odehráli ve 3.kole 2.ligy zlínské Malé kopané další 3.utkání. Nejprve nás čekal lídr soutěže - Poskládaní. Po poločase jsme vedli 1:0, ale do druhé části jsme vstoupili nešťastně a brzy obdrželi branku. Snažili jsme se vrátit vedení na naši stranu, ale bohužel jsme hru moc otevřeli a dostali z rychlého brejku další gól. Potom už to bylo vabank. Buď vyrovnáme nebo ne. Opak byl však pravdou, Poskládaní zvýšili vedení na 3:1 a tak utkání i skončilo. První místo se nám tedy nepatrně vzdálilo. Ne ale na dlouho. Poskládaní v následném utkání remízovali s Arsenalem 3:3, zatím co my jsme si proti Sokolu opět s chutí zastříleli a vyhráli 8:2. Po pauze jsme se pak protrápili k vítězství 3:1 nad FC Berry a druhou příčku v tabulce udrželi. I když výkon nebyl zrovna stoprocentní, neboť nám při pauze ztvrdly nohy nebo co :-) .  Škoda ale hlavně toho druhého poločasu s Poskládanými, jinak bychom tabulku vedli. Jen tak dále hoši!